Welcome Guest | RSS
Thursday
2019-04-25, 9:25 AM
Lidojums ar balonu
Home Sign Up Log In
Site menu

Our poll
Rate my site
Total of answers: 10

Statistics

Total online: 2
Guests: 2
Users: 0

Home » 2015 » April » 30 » Lidojumi ar gaisa balonu
10:14 PM
Lidojumi ar gaisa balonu

Lidojumi ar gaisa balonu . Apraksts.
Lidojums ar gaisa balonu notiek jebkurā Jums vēlamā vietā , ja vien tas tehniski iespējams - visās Latvijas pilsētās, visā Baltijā , visā Eiropā. Pēc Jūsu vēlēšanās un kaimiņiem par prieku, lidojums ar gaisa balonu var sākties arī Jūsu mājas pagalmā.
Uzmanību ! Mēs nekad nesamazinam izmaksas uz lidojuma drošības rēķina . Ja ieraugat piedāvājumu - " Viszemākās izmaksas un vislielākā drošība " - ņemiet kājas pār pleciem :)

Personas , kas veic savu pirmo lidojumu gaisa balonā, tiek uzņemtas gaisa kuģotāju aristokrātijā - procedūras izmaksas, ieskaitot šampanieti, transportu uz un no lidojuma rajona ( no pilsētas centra), pikniku tieši piezemēšanās vietā - viss iekļauts cenā.

Lidojums gaisa balonā - cik daudz būs lidotāju ?
Lidojums ar gaisa balonu parasti tiek nodrošināts 2 personām kopā ar pilotu. Nekādas lielas grupas , nekādas grūstīšanās, nekādu skaudīgu skatienu, absolūta un pilnīga intimitāte.
Mēs praktizējam personīgu kontaktu ar tiem , kuri izvēlējušies piepildīt savu sapni - baudīt iespēju redzēt skaistākās Latvijas vietas no putna lidojuma augstumiem , skatoties gar mākoņu maliņu !

Ja vēlaties mazliet ietaupīt - piedāvājam lidojumus ar gaisa balonu grupās ( "kolhozs" jeb "autobuss debesīs". ) Šajos lidojumos piedalās līdz 12 personām vienlaicīgi.

Lidojumi ar gaisa balonu - cena.
Lidojums privātam 2 personu lidojumam no 400 EUR ( lidojumā piedalās tikai 2 personas un pilots), ziemas sezonā (novembris - marts) - no 380 EUR.
Lidojuma biļete privātam vienas personas lidojumam no 360 EUR (lidojumā piedalās 1 persona un pilots)
Lidojums 3 personām no 500 EUR ( lidojumā piedalās 3 personas un pilots)
Lidojums 4 personām vienlaicīgi - no 150 EUR / vienai personai.

Visiem lidojumiem izmaksu noteicošie faktori ir personu svars , lidojuma maršruts un meteoroloģiskie apstākļi.

Iespējamas atlaides lidojuma cenai . Lūdzu kontaktēties ar gaisa balona pilotiem personīgi ( zemāk norādīts telefona numurs un e- mail), jo mēs NEKAD neizmantojam starpniekus un operatorus!
Lidojumam ar gaisa balonu izmaksas nav zemas (no 380 EUR vienam lidojumam atkarībā no izvēlētā lidojuma maršruta, pacelšanās vietas u.c. faktoriem , kas tieši iespaido lidojumu ), tāpēc parasti lidojumi tiek dāvināti kā dzimšanas dienas dāvanas , kāzu dāvanas, atzīmējot nozīmīgus notikumus vai svētkus.

Mīļa buča, šampanieša glāze un skaists rožu klēpis puskilometra augstumā kā dzimšanas dienas dāvana? Vēlaties lūgt savas izredzētās roku ? Jūs būsiet jau 200 - tais pāris , kas tieši lidojumu ar gaisa balonu izvēlējies nozīmīgu notikumu atzīmēšanai.

Pēc Jūsu vēlēšanās varam organizēt gan korporatīvu atpūtas pasākumu ( lidojums līdz 40 personām) , gan reklāmas lidojumu ar gaisa balonu, gan pasažieru vizināšanu gaisa balonam atrodoties atsaitē ( pacelšanās augstums līdz 30 metriem, pasākuma ilgums līdz 3 stundām, izmaksas no 360 EUR stundā, minimāli - 2 stundas, maksimāli 4 stundas).

Gaisa balonu lidojumi - opcijas.
Iespējams izvietot Jūsu reklāmu gan uz gaisa balona apvalka gan lidgroza, gan navigācijas automašīnas, par to atsevišķi vienojoties. Lidojošs reklāmas laukums nodrošina pietiekami apjomīgu auditoriju , par to maksājot pietiekoši zemu cenu.
Lidojumi ar gaisa baloniem piemēroti arī aerofotogrāfijas veikšanai , objektu apsekošanai, dabas pētniecības pasākumiem - atšķirībā no parasta motorizēta gaisa kuģa , lidojumi gaisa balonā nodrošina vienmērīgu kustību bez vibrācijām, - tādējādi lidojumi ar gaisa baloniem ir ideāli piemēroti filmēšanai, fotografēšanai, objektu izpētei.
Sagatavojam dāvanu kartes pēc Jūsu pieprasījuma.
Piedāvājam piedalīties gan treniņlidojumos gan gaisa balonu sporta sacensībās komandas sastāvā ( pēc īsa apmācības kursa un atsevišķi vienojoties par izmaksām).

Kad notiek lidojumi ar gaisa baloniem ? Ar cik ilgu laiku jārēķinās ?
Vasarā lidojumi notiek agrās rīta stundās un vēlā vakarā , ziemas sezonā ( līdz marta vidum) ar gaisa balonu iespējams lidot visu dienu.
Gaisa balona lidojuma pasākums aizņems aptuveni 3-4 stundas Jūsu laika . Atsevišķi saskaņojot iespējama saviesīga pēclidojuma komunikācija ar pilotu un lidojuma komandu.

Informācija : http://www.balticballoon.lv
Par lidojumiem ar gaisa baloniem : http://www.gaisabaloni.info/
Laika apstākļi : http://www.gaisabaloni.org/index/meteo_radar_info/0-6

Phone : +371 22 098 098
E-mail : lidojums@mail.bg

Lidojuma ar balonu video piemērs ziemas sezonā:
http://www.youtube.com/watch?v=GTXrRTXvrZU

Gaisa balona lidojums vasaras sezonā :
http://www.youtube.com/watch?v=-M2FdR5hx38

Foto blogs : http://www.flickr.com/photos/gaisabaloni
Gaisa balonu sacensību lidojums :
http://www.youtube.com/watch?v=nC9n5hlsYek

Gaisa balonu lidojums virs mākoņiem :
http://www.youtube.com/watch?v=tn55F9ausY4

Views: 747 | Added by: gaisabaloni | Tags: balona brauciens, baloni, lidojumi ar gaisa balonu, Lidojums, lidojums ar gaisa balonu, ballooning | Rating: 5.0/2
Total comments: 0
Log In

Search

Calendar
«  April 2015  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Entries archive

Site friends
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2019
    Free web hostinguCoz